Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovská utkání

sezona 2017/18 -  2.místo  ( Elite B )

sezona 2018/19 -  1.místo  ( Elite B )

-----------------------------------------------------------------------------------

Soutěže :   Elite A ( 2010 ),  G3I (2009/10)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podzimní část

3.9.2019/ - út-  (16:30) - Bohemians- Met.                  27:17

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

8.9.2019 / - ne-  (17:00)  - Újezd n.L.     - Met.      5:20

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.9.2019 /- ne- (9:00)    - Xaverov- Met.              16:36

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

28.9.2019/  -so-  (8:30)    - Tempo- Met.               17:25

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.10.2019 / -pá-  (16:00)  - Kbely- Met.                14:11

5.10.2019 / -so-  (14:45)  - Met.- Motorlet            16:11

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

12.10.2019 / -so- (11:00) - Dukla- Met.                 14:23

13.10.2019/ -ne- (10:00) - Met.- Chodov               13:4

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

20.10.2019/ -ne- (16:00) - Sparta- Met.                24:16

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

26.10.2019 / -so-  (9:00)   - Met.- Aritma             15:14

27.10.2019 / -ne-  (14:30) - Vik.Žižkov- Met.         5:36

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.11.2019 /  -ne-   (15:00)  - Slavia- Met               18:23

----------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                                       

Jarní část

14.3.2020/ - so - (10:00) - Meteor - Viktorka Žižkov

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.4.2020/ - so-  (09:00) - Meteor - Újezd nad Lesy

5.4.2020/ - ne-  (13:30) - Meteor  -  Bohemians                 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

18.4.2020/ -so-  (14:30)  - Meteor - Cholupice

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

25.4.2020/  -so-  (15:00)  - Meteor - Tempo.             

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.5.2020 / -pa-  (10:45)  - Motorlet - Meteor            

1.5.2020 / -pa-  (14:30)  - Meteor - Kbely

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

8.5.2020/ -pá- (12:00) - Jižní Město Chodov - Meteor

9.5.2020 / -so- (10:45) - Meteor - Dukla                 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

16.5.2020/ -so- (12:30) - Meteor - Dolní Chabry               

17.5.2020/ -ne- (11:45) - Sparta - Meteor 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

21.5.2020 / -čt-  (17:00)   - Aritma - Meteor             

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

28.5.2020 /  -čt-   (16:30)  - Slavia - Meteor   

30.5.2020 / -so-  (09:00)   -  Meteor - Junior Praha                

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

6.6.2020 / -so- (10:00)    - Meteor - Xaverov     

7.6.2020 / -ne-  (17:00)   -  Viktorka Žižkov - Meteor           

--------------------------------------------------------------------------------------------------------